Viete aké darčeky dostávajú ženy najradšej? 

06.09.2023

Chystáte sa obdarovať ženu, ale netušíte, čím jej urobiť radosť? Zabudnite na prvoplánové darčeky, akými sú drahé šperky, parfumy, či luxusná kozmetika. Samozrejme, najjednoduchšie je ísť do prvého obchodu a kúpiť vec, ktorá vám padne do oka. Ženy sú však krehké a individuálne stvorenia a viac ako hodnotné dary ocenia vašu snahu o originalitu.

TIPY NA DARČEKY PRE ŽENU NÁJDETE TU→

Väčšinu žien poteší osobný darček s venovaním, ktorý je pre ne často hodnotnejší ako drahé veci. Takmer každú ženu potešíte kvetmi. Ak k nim pridáte osobné prianie, dodáte darčeku originalitu a rozjasníte srdce nejednej ženy. Nie je pritom dôležité, či ide o vašu priateľku, mamu alebo kolegyňu.

Medzi obľúbené darčeky pre ženy patria aj šperky, nemusí však ísť hneď o prsteň s briliantom. Potešia aj malé drobnosti, ktoré bude obdarovaná nosiť na sebe a budú jej vás pripomínať. Ak chcete predsa len darovať niečo praktické, skúste doplnok do domácnosti alebo elektroniku. Vopred však nenápadne zistite, čo by si obdarovaná priala a čo by jej urobilo radosť. 

TIP NA ORIGINÁLNY DARČEK: Darujte zážitok alebo relaxačný pobyt→

Oblečenie, kozmetika a výživové doplnky sú najčastejším darčekom. Ak ním však chcete obdarovanú skutočne potešiť, zistite, akú kozmetiku či doplnky používa, prípadne aké oblečenie jej chýba v šatníku. Väčšina žien si totiž oblečenie najradšej vyberá sama. No a kúpou neželaného produktu, napríklad na chudnutie, môžete obdarovanú skôr uraziť ako potešiť.

Tipy na darčeky a blahoželania na každú príležitosť.
© 2023 Darcekovna.eu - Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!