Darčeky pre ženy

28.12.2022

Takmer každú ženu poteší, keď ju niekto obdaruje, či už ide o šperk, parfum, alebo hoci malú drobnosť. Ak má vaša priateľka, mamička, babička, či kolegyňa sviatok, narodeniny alebo meniny, môžete jej poslať tiež pekné blahoželanie, ktorým jej spríjemníte deň. Alebo si pozrite naše tipy:


1. ŠPERK

Pokiaľ ide o šperk ako darček, fantázii sa medze nekladú. V ponuke internetových obdchodov nájdete množstvo šperkov z drahých kovov, ale aj bižutérie, náhrdelníky, náramky, náušnice, prstene, či hodinky. Je dôležité, aby sa vybraný šperk páčil nielen vám, ale najmä žene, ktorú chcete obdarovať. Preto sa jej skúste nanápadne opýtať, aký šperk by ju potešil. Možno tým obaja prídete o moment prekvapenia, je to však vždy lepší variant, ako kúpiť niečo, čo zostane zapadnuté v skrini.


2. PARFUM

Na svete ťažko nájdete ženu, ktorú by nepotešil darček ako voňavka, či parfum. Pozor však na správny výber vône. Rovnako ako pri šperkoch je vhodné zistiť, aký typ voňavky používa žena, ktorú chcete obdarovať. Obľúbeným darčekom pre ženu je aj kozmetika určená na starostlivosť o tvár a telo.


3. OBLEČENIE

Oblečenie, či módny doplnok je určite vhodnou voľbou, ktorá poteší každú ženu. Pri tomto type darčeka však, až na výnimky, neodporúčame riadiť sa vlastným vkusom. Ženy majú pri výbere oblečenia, topánok a kabeliek vyberaný štýl, a tak je veľmi malá prevdepodobnosť, že sa trafíte presne do neho. Preto je niekedy lepšie ju požiadať, aby si takýto darček vybrala sama.


4. PRAKTICKÉ DARČEKY

Ak je vaša obdarovaná praktickou ženou, určite ju ako darček poteší elektronika, prípadne rôzne doplnky do domácnosti. Obľúbeným darčekom sú tiež knihy.


5. VITAMÍNOVÉ DOPLNKY

Klasické bonbiniéry a čokolády môžete ich však nahradiť zdravšími vitamínovými doplnkami. Takýmto darčekom určite nič nepokazíte a využije ho každá žena. Vybrať si môžete z množstva vitamínov na posilnenie imunity, detoxikáciu a očitu organizmu, ale aj doplnkov na chudnutie a úpravu váhy. Ak chcete darovať predsa len niečo sladké, vyskúšajte zdravé alternatívy klasických sladkostí a jedál.


6. DARČEKY PRE RADOSŤ

Ak ste si ako darček pre ženu nevybrali nič z našich tipov, vyskúšajte milú drobnosť pre potešenie.

Tipy na darčeky a blahoželania na každú príležitosť.
© 2024 Darcekovna.eu - Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!