Darček pre muža

12.01.2023

Darček pre muža môže byť praktický, luxusný, ale aj vtipný. Mužom najčastejšie darujeme elektroniku, parfumkozmetiku a oblečenie. Obľúbenými sú tiež doplnky na cvičenie, doplnky do auta, rybárske a poľovnícke potreby, či knihy. Pri výbere darčeka sa fantázii medze nekladú. Inšpirujte sa našimi tipmi.


1. ELEKTRONIKA

Najčastejšie kupovanými darčekmi pre mužov sú mobilné telefóny, notebooky, tablety, televízory, smart hodinky, či fitness náramky. Stále viac obľúbeným darčekom sú aj elektrokolobežky a elektrobicykle. 


Ďalšie tipy na darček pre muža z kategórie elektroniky:

- fotoaparáty a kamery →

- doplnky na mobil →

- profi náradie →

- domáce kiná →

- GPS navigácie →2. OBLEČENIE

Väčšina mužov sa rada pekne oblieka, chodenie po obchodoch však nepatrí medzi ich obľúbené činnosti. Určite ich poteší, ak ich tejto povinnosti zbavíte a doplníte elegantný, prípadne športový kúsok do ich šatníka.


Tipy na e-shopy s oblečením pre mužov:

OutletExpert - značkový tovar za akčné ceny

MyShirt - tričká s potlačou na mieru →

Theywear - štýlová pánska móda →

BudChlap - trendové pánske oblečenie →

JohnC - štýlová aj športová pánska obuv →

Attractiv - značkové pánske spodné prádlo →

EXISPORT - športové oblečenie pre mužov →


3. DOPLNKY DO AUTA

Auto je pre mnohých mužov miláčikom, o ktorého sa radi a s láskou starajú. Určite sa potešia praktickému doplnku do auta, ktorý radi využijú a pri každej jazde si na vás s vďačnosťou spomenú.


4. ŠPORTOVÉ DOPLNKY

Ak chcete obdarovať muža, ktorý rád športuje, máte o darček postarané. Podľa druhu preferovaného športu mu môžete darovať športové náčinie alebo oblečenie, prípadne doplnky stravy, alebo zdravé sladkosti.


5. HODINKY

Ak chcete mužovi darovať niečo luxusné, vyskúšajte štýlové hodinky. Pre muža sú hodinky tým, čím pre ženu šperk. Aj keď sú v dnešnej dobe v móde najmä smart watch, veľa mužov nedá dopustiť na elegantnú klasiku.


6. DARČEK PRE RADOSŤ

Ak ste si nevybrali nič z predchádzajúcich tipov a chcete mužovi k sviatku predsa len niečo darovať, možno vám padne do oka nejaká maličkosť pre potešenie - môže to byť niečo praktické, milé, ale aj vtipné, či šteklivé.

Tipy na darčeky a blahoželania na každú príležitosť.
© 2023 Darcekovna.eu - Všetky práva vyhradené.
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!